Společenské akce v Trojském zámku

Společenské akce je možné realizovat jak ve vnitřních prostorách zámku, tak v zámeckých zahradách nebo tyto prostory vzájemně kombinovat. Prostory jsou pronajímány v režimu hodinových sazeb a výběr těchto prostor závisí na typu akce a přání klienta.

Císařský sál upoutává pohled návštěvníků rozsáhlými výjevy a malířskou výzdobou oslavující v minulosti vládnoucí rod Habsburků. Malířská výzdoba Abrahama a Isaka Godynů ze 17. století zobrazuje scény z historie habsburské dynastie a vrcholí v holdu vládnoucímu panovníkovi Leopoldu I. Malby vytvářejí dojem iluzivní architektury. Do sálu je možné vstoupit přímo z rozsáhlé a dokonale udržované francouzské zahrady po dvouramenném barokním schodišti, zdobeném sousoším s antickými bohy.

Vzhledem k ploše 280 m2 je maximální kapacita sálu 200 osob.
Virtuální prohlídka Císařského sálu

Menší společenské akce je možné realizovat v bývalé Konírně umístěné na severním nádvoří, kde je taktéž zachována původní malířská výzdoba a mramorová podlaha.

Plocha Konírny je 260 m2 s kapacitou maximálně 180 osob.
Virtuální prohlídka Konírny

Nádherná zámecká zahrada nabízí pěkný pohled nejen na zámek, ale také na okolí – vinici s kapličkou sv. Kláry, Vltavu a Císařský ostrov. Součástí zahrady je dvouramenné barokní schodiště, zdobené sousoším antickýchbohů Gigantomachie, fontánky a fontána se sochami Tritonů

Tyto prostory je možné využít pro uspořádání welcomedrinku i zahradní party s kapacitou až 500 osob.

KONCERTY V TROJSKÉM ZÁMKU

Trojský zámek nabízí dva prostory, ve kterých je možné uspořádat koncert, jsou to Císařský sál a francouzské zahrady. Tyto nádherné prostory ve spojení s hudbou zaručí klientům nezapomenutelný zážitek.

Pro další informace a upřesnění detailů kontaktujte Miroslava Koláčka,
tel.: +420 725 818 722, e-mail: kolacek@ghmp.cz